Czego 97% osób NIE WIE na temat szczęścia

Czego 97% osób NIE WIE na temat szczęścia

Czego 97% osób NIE WIE na temat szczęścia

Co konkretnie da Ci udział w kursie?

Dzięki jednemu ćwiczeniu (dzień pierwszy) DRASTYCZNIE podniesiesz swoje poczucie własnej wartości, co da Ci lepsze rezultaty praktycznie w każdej ważnej dziedzinie życia.

Odkryjesz swoje głęboko być może uśpione talenty i poznasz sposób, by natychmiast przekuć je w źródło wysokiego poczucia własnej wartości.

Dowiesz się, jak odkryć swoją misję w życiu i poczuć prawdziwy wiatr w żaglach.

Zidentyfikujesz w swoim indywidualnym przypadku, czego powinieneś robić więcej, by natychmiast stać się szczęśliwszą osobą.

Wydostaniesz się spod władzy pewnych bardzo szkodliwych a popularnych w naszej kulturze przekonań, które skutecznie obniżają nasze poczucie własnej wartości i poziom pewności siebie.

Poznasz trzy proste kroki do natychmiastowego tworzenia pozytywnego wizerunku Twojej osoby w oczach innych (możesz ich używać do już do końca życia!).

Dowiesz się, dlaczego jedni ludzie bardzo łatwo dają się wyprowadzić z równowagi, a inni prawie nigdy się nie denerwują i w jaki sposób osoba, która Cię denerwuje może POMÓC CI w ROZWOJU (!).

Otrzymasz potężne narzędzie zmiany osobistej, które nazywam Detektor Irytujących Znaczeń i dowiesz się, jak dokładnie z nim pracować, by zmaksymalizować swój rozwój.

Zrobisz ćwiczenie, dzięki któremu można się poznać z jak najgorszej strony 😉
i szybko to zmienić na lepsze. BEZCENNE.

Staniesz się mistrzem wysyłania innym ludziom takich podświadomych sygnałów, które spowodują, że będą Cię oni traktować w taki sposób, jaki chcesz i pomogą Ci w osiągnięciu Twoich celów.

Zaprojektujesz dokładnie, w jaki sposób będą wyglądać Twoje idealne realcje z ludźmi w Twoim otoczeniu – pracy, domu, szkole, na siłowni itd.

Jak wykorzystać sekret Cycerona, by szybciej osiągać nawet bardzo trudne cele w swoim życiu?

W jaki sposób zaprojektować i zacząć komunikować swój Idealny Wizerunek.

Odblokujesz się z toksycznych przekonań zaszczepionych Ci w dzieciństwie mówiących o tym, czego to “nie możesz”, bo np.” w naszej rodzinie nikt nie był bogaty (więc i Ty nie będziesz)”.

W jaki sposób mądrze podejść do wyboru PARTNERA ŻYCIOWEGO (zamiast szukać trofeum imprezowego czy sponsora na czarną godzinę).

Zindetyfikujesz schematy, które powtarzają się w Twoich związkach i uzyskasz szansę popracowania nad nimi podczas konsultacji z psychologiem.

Dzięki specjalnemu ćwiczeniu przeanalizujesz, jakie wzorce zachowań w związach wyniosłeś z domu rodzinnego i jak to wpływa na Twoje życie w tej chwili.

W jaki sposób “naprawić partnera” naprawiając najpierw siebie?

Jak dzięki zauważeniu pewnych ważnych szczegółów znacznie podnieść jakość Twojego związku?

Jak skutecznie wywierać wpływ na siebie, Twoje otoczenie i Twojego partnera?

Postawisz sobie uskrzydlające cele w każdej ważnej dziedzinie życia i będziesz z zadowoleniem śledzić swoje postępy.

Skonsultujesz te wszystkie swoje odkrycia i zmiany z prawdziwym psychologiem (przez email lub Skype), co pozwoli Ci przenieść korzyści z tego płynące na zupełnie nowy poziom!

ZOBACZ>>>

KOMENTARZE

Leave a Reply

Skip to content
%d bloggers like this:
Przeczytaj inne:
Sklep sportowy i turystyczny

Sklep sportowy i turystyczny  

Zamknij