Deutsch Positiv – Internetowy kurs niemieckiego dla początkujących

Deutsch Positiv – Internetowy kurs niemieckiego dla początkujących

Deutsch Positiv – Internetowy kurs niemieckiego dla początkujących

Dlaczego Kurs Deutsch Positiv?
Nauka niemieckiego
Po pierwsze – koniec nudy!

Deutsch Positiv to autorski, unikalny kurs języka niemieckiego, stworzony z pasją, przygotowany w formie e-learningu, dzięki któremu będziesz mógł samodzielnie przerobić 15 wartościowych lekcji w przyjaznej, miłej atmosferze. Interaktywne, interesujące lekcje, nagrania audio, liczne zdjęcia, obrazki, tabele, które potęgują skojarzenia i pomagają zapamiętać nowy materiał – Deutsch Positiv to nauka inna niż dotychczas!

Po drugie – nic na siłę:

Aby nauczyć się niemieckiego, podobnie jak każdego innego języka – musisz tego chcieć. Nie będziemy Cię do niczego zmuszać ani nic Ci nakazywać. Ty sam narzucasz sobie tempo pracy. Samodzielnie ustalasz, kiedy się uczysz i ile czasu na to poświęcasz. Jeśli należysz do osób, które nudzą się po 15 minutach wykonywania ćwiczeń – możesz ćwiczyć tylko 10 minut dziennie. I tak się nauczysz.

Całkiem liczna grupa osób rezygnuje z tradycyjnych metod uczenia się na kursach z powodu pierwszych niepowodzeń i wstydu. Zajęcia standardowe są prowadzone w grupach, a całkiem naturalnym zjawiskiem jest to, że jedni uczą się szybciej, a drudzy wolniej. Deutsch Positiv to kurs, dzięki któremu język przyswajasz INDYWIDUALNIE. Otrzymujesz kod ze stałym dostępem do kursu – Ty sam decydujesz ile czasu przeznaczysz na poszczególne lekcje.

Oznacza to, że możesz uczyć się, kiedy chcesz – rano, przed wyjściem do pracy lub późnym wieczorem, gdy wszyscy śpią.

Po trzecie – słuchaj, słuchaj i jeszcze raz słuchaj…a następnie powtarzaj!

Osłuchanie się z językiem to kluczowa sprawność, która jest jednym z najważniejszych celów kursu. Za nią idzie naturalne zapamiętywanie usłyszanych treści i wypracowanie bezbłędnej wymowy.

Nie masz szansy powtarzać na regularnym kursie nowych słówek i zwrotów za lektorem, tak aby opanować wymowę do perfekcji? Niestety bardzo często tak się właśnie dzieje – za dużo osób w grupie, ograniczony czas lekcji lub też Twój własny lęk przed mówieniem blokują Cię… Ucząc się samodzielnie z podręcznika zazwyczaj intuicyjnie starasz się opanować wymowę, co jednak może prowadzić do utrwalenia wielu błędów.

Na naszym kursie masz do dyspozycji mnóstwo nagrań audio nie tylko zwrotów, ale i samych pojedynczych słówek! Znajdziesz nawet nagrania wymowy czasowników podczas odmiany przez osoby. Nasz kurs w łatwy i przyjemny sposób pomoże Ci zapamiętać prawidłową wymowę.

A co najważniejsze – odsłuchujesz nagrania wtedy, kiedy tylko zechcesz i ilekroć tego potrzebujesz! Już nie musisz czuć się przymuszany do udzielania odpowiedzi na forum. W zaciszu własnego domu możesz bez obaw i lęku wyćwiczyć wymowę do perfekcji.

Po czwarte – żywy język i komunikacja:

Kurs Deutsch Positiv stawia na komunikację i naukę potrzebnych w praktyce zwrotów.

Przecież właśnie po to uczysz się języka, by się nim sprawnie posługiwać na co dzień. Rozumieć, rozmawiać, porozumiewać się. Kurs zawiera żywe słownictwo, które możesz wykorzystać od zaraz w codziennym życiu, a dzięki licznym dialogom i użytecznym scenkom będziesz w stanie poradzić sobie w różnych sytuacjach przebywając za granicą.

Po piąte – to Twoje indywidualne zajęcia!

Kurs jest metodycznie tak skonstruowany, abyś w sposób naturalny, harmonijny i uporządkowany budował wiedzę od podstaw, wchodząc stopniowo i płynnie w bardziej zaawansowane treści . Niepowtarzalną cechą kursu jest to, iż lekcje prowadzone są w taki sposób, jakbyś uczestniczył w indywidualnych korepetycjach językowych. Autorka kursu, Kasia Wojewódka, germanistka i pasjonatka języka niemieckiego jasno i przystępnie wyjaśnia wszelkie zagadnienia, wykorzystując swoje doświadczenia wieloletniej praktyki w nauczaniu języka niemieckiego z osobami o różnym stopniu zaawansowania językowego i w różnym wieku.

ZOBACZ OKAZJĘ>>>

KOMENTARZE

Leave a Reply

Skip to content
%d bloggers like this:
Przeczytaj inne:
13 września

13 września Imieniny obchodzą: Aleksander,

Zamknij