ICAN INSTITUTE

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

ICAN INSTITUTE

ZOBACZ>>>

Sklep biznesowy ICAN to miejsce stworzone z myślą o liderach takich jak Ty – ambitnych i stawiających na ciągły rozwój. W nowej odsłonie naszego sklepu prezentujemy szeroką gamę produktów o najwyższym standardzie merytorycznym. Wśród nich znajdziesz pozycje, które pomogą Ci w zdobywaniu wiedzy biznesowej i doskonaleniu kompetencji we wszystkich kluczowych obszarach zarządzania organizacją.

Niezależnie od tego, czy pracujesz w małej firmie, czy międzynarodowej korporacji – w sklepie ICAN odkryjesz wiele ciekawych opcji rozwoju.

Magazyny ICAN Management Review>> i MIT Sloan Management Review Polska>> – znajdziesz w nich m.in. artykuły, wywiady, raporty i case studies, które powstają we współpracy z topowymi ekspertami i redaktorami. Dzięki magazynom zawsze jesteś na bieżąco z najważniejszymi trendami biznesowo-technologicznymi! Jeśli interesuje Cię nielimitowany dostęp do wszystkich treści z magazynów i dodatkowych online, sprawdź dostępne warianty subskrypcji ICAN Business Insight>>
Książki>> oraz ebooki i audiobooki>> – publikacje zagranicznych autorytetów oraz polskich ekspertów, pakiety studiów przypadków i wiele innych.
Narzędzia>> – personalizowane narzędzia diagnostyczne, które nie tylko pozwolą precyzyjnie określić wyzwania, z którymi mierzy się Twój zespół i/lub organizacja, ale dostarczają też sprawdzone rozwiązania ICAN Research.
Szkolenia ICAN Business Advisor>> – interaktywne moduły z kluczowych obszarów zarządzania. To aktualna wiedza i sprawdzone rozwiązania w formie lekcji, quizów, case study i wideo. Po ukończeniu każdego modułu otrzymasz certyfikat!
Programy rozwojowe>> – wieloetapowe szkolenia dla prezesów i dyrektorów, jak również początkujących menedżerów prowadzone przez wybitnych ekspertów i coachów biznesowych.
Wydarzenia>> – udział w tematycznych wydarzeniach biznesowych (kongresy, konferencje), podczas których spotkasz światowych ekspertów w dziedzinach zarządzania, przywództwa, sprzedaży i marketingu.
W naszym sklepie biznesowym wiedza łączy się z inspiracją. Zapraszamy Cię do wspólnego rozwoju!

Wejdź, zarejestruj się, korzystaj. Ciebie to nic nie kosztuje, a Fundacja CIS otrzyma pieniądze!
Pomaganie jest łatwe!
Ustaw Fundację CIS jako odbiorcę Twojej pomocy! Nic nie tracisz, za to pomagasz!
KLIKNIJ W BANER I POMAGAJ!
   

Leave a Reply