Jak wytrwać w postanowieniach?

Jak wytrwać w postanowieniach?

Jeżeli chciałbyś w nadchodzącym roku osiągnąć więcej niż kiedykolwiek dotąd, ten ebook jest dla Ciebie. Wybicie się ponad przeciętność i zdobycie nowych umiejętności to marzenie wielu. Jednak aby dużo osiąnąć potrzebna jest systematyczność i motywacja, a to bardzo sprawę komplikuje. Ten kurs pomoże Ci uniknąć zniechęcenia i doda Ci ducha walki. Nauczysz się, jak mądrze wybrać cel do osiągnięcia i zaplanować swoje działania, co pozwoli wytrwać w postanowieniach bez konieczności posiadania charakteru Szymona Słupnika.
Aby znacząco zwiększyć swoje szanse na sukces wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad skutecznego planowania i zarządzania czasem. Należy też nauczyć się wyciągać wnioski z poprzednich wpadek. Ale nie obawiaj się. Nie będzie dużo teorii i wiedzy psychologicznej, ten kurs ma na celu zdobycie praktycznych umiejętności bez konieczności przebijania się przez wiele stron tekstu.
Na każdym kroku spotykamy świetne rady mające nam pomóc utrzymać linię lub nauczyć się języka obcego. Niestety, kiedy próbujemy wdrożyć je w życie, okazuje się, że to piękna teoria, ale nie da się takiego planu treningu lub takiej diety połączyć z częstymi wyjazdami, pracą w systemie zmianowym lub opieką nad kilkorgiem bardzo aktywnych dzieci. Ten kurs nie daje gotowych recept, które pasują tylko do wyimaginowanego odbiorcy. Tym razem sam nauczysz się, jak opracować plan, który będzie realny do wykonania dla Ciebie niezależnie od tego, jak wygląda Twój harmonogram zajęć.
Problematyką motywacji i osiągania celów w szczególności w odniesieniu do nauki języka obcego zajmuję się od dawna. Z doświadczenia wiem, jak duży wpływ na osiągnięcie sukcesu ma właściwe planowanie. Dlatego najlepszą metodą na utrzymanie motywacji jest stworzenie planu, który pomoże utrzymać zapał przez długi czas.

ZOBACZ OKAZJĘ>>>

KOMENTARZE

Leave a Reply