Księgarnia medyczna

Księgarnia medyczna

Księgarnia medyczna

ZOBACZ>>>

W Księgarni Medycznej PZWL znajdą Państwo bogatą ofertę naukową dla środowiska medycznego – literaturę zawodową, podręczniki akademickie oraz monografie, słowniki, leksykony, encyklopedie, zarówno poradniki medyczne, jak i materiały dydaktyczne. Ponadto w naszej ofercie znajdują się wygodne e-booki medyczne. Zapewniamy pozycje sprawdzonych, najlepszych wydawców, nie tylko książki Wydawnictwa PZWL, lecz także całą gamę ofert takich oficyn jak Helion, Wydawnictwa PWN, Wolters Kluwer, Impuls czy WNT. Księgarnia Medyczna PZWL to również specjalistyczne wydawnictwa ciągłe oraz informacje o odbywających się konferencjach organizowanych m.in. przez Wydawnictwo PZWL.

Dostarczamy Państwu książki z zakresu różnych specjalności przygotowane szczególnie dla profesjonalistów i środowiska akademickiego: chirurgii, pediatrii położnictwa, pielęgniarstwa, fizjoterapii, kosmetologii i wielu innych wąskich dziedzin. W ofercie znajdują się również pozycje obcojęzyczne. Ponadto rekomendujemy książki około medyczne: związane ze sportem, socjologią, prawem czy etyką, a także pozycje z dziedzin humanistycznych oraz książki do nauki języków obcych – zarówno podręczniki, jak i słowniki. W ofercie mamy sprawdzone serie do nauki angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego.

Polecamy także Państwa uwadze serie prasowe: zarówno praktyczne magazyny medyczne – przydatne w codziennej pracy lekarzy i pielęgniarek – jak i punktowane czasopisma naukowe, które dają gwarancję stałego dostępu do aktualnych informacji ze świata medycyny.

Księgarnia Medyczna PZWL to jednak nie tylko bogata oferta skierowana do profesjonalistów i środowiska akademickiego, lecz także do pacjentów. To różnego rodzaju książki popularnonaukowe oraz poradniki pisane przez specjalistów z myślą o tych, którzy pragną dowiedzieć się więcej oraz zadbać o zdrowie swoje i swoich najbliższych.

Nasza Księgarnia to zarówno sprawdzone, klasyczne pozycje, jak i najnowocześniejsze osiągnięcia w dziedzinie medycyny. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z bogatym asortymentem, nowościami, a także do korzystania z częstych i bardzo atrakcyjnych ofert promocyjnych.

 

KOMENTARZE

Leave a Reply

Skip to content
%d bloggers like this:
Przeczytaj inne:
Butik Zniżki Darmowe wysyłki Darmowe zwroty

Butik Zniżki Darmowe wysyłki Darmowe

Zamknij