Nie mogę schudnąć!

Nie mogę schudnąć!

Nie mogę schudnąć!

Nie da się schudnąć. Próbowałam już wszystkiego, różnych diet, ćwiczeń, środków odchudzających legalnych i nielegalnych i nic to nie dało. A jeśli już schudłam, to miałam efekt jo-jo. Najwidoczniej już tak mam i nic na to nie poradzę.

Takie wypowiedzi wbrew pozorom można usłyszeć dość często. Niektórzy za szybko się poddają, inni zamiast kontynuować dbanie o siebie gdy waga spada, wracają do starego, złego trybu życia i odżywiania się. Jeszcze inni po prostu zrobili za mało, aby pojawiły się jakiekolwiek efekty.

Każdy zdrowy człowiek jest w stanie pozbyć się nadwagi. Kluczem do sukcesu jest mądre odchudzanie się, motywacja i działanie od dziś, do teraz.

Kalorie

Kalorie w odchudzaniu, a raczej liczenie kalorii, jest oczywiście ważne. Jednak wbrew pozorom nie najważniejsze. Samo dobranie zdrowego i niskokalorycznego posiłku wystarcza. Wiesz, co jest zdrowe, co nie tuczy, więc wiesz również, jakie posiłki spełniają te warunki. Nie musisz liczyć każdej kalorii każdego składnika. Skupianie się na szczegółach spowoduje, że zatracisz obraz całości. Co może się skończyć pominięciem pozostałych elementów odchudzania się: ruchu, zdrowego trybu życia.

KOMENTARZE

Leave a Reply

Skip to content
%d bloggers like this:
Przeczytaj inne:
Castorama

Castorama Castorama Polska jest liderem

Zamknij