Pierwszy Dan Uwodzenia

Pierwszy Dan Uwodzenia

Pierwszy Dan Uwodzenia
Jak Podrywać Oszałamiająco Piękne Kobiety?

Tutaj Poznasz 10 Prostych I Ultraskutecznych Sekretów Jak Uwodzić Inteligentne I Seksowne Kobiety.

Sekret 1 : Sekret Pierwszego Wrażenia i Zwrócenia Na Siebie Uwagi – jako prawdziwy facet, zdziwisz się jak wielki diabeł tkwi w szczegółach. Poznasz kilka prostych prawd, dzięki którym od startu będziesz zdobywał same plusy u kobiet.

Sekret 2 : Sekret Rozpoznania Kobiety – stara prawda głosi, że każdy jest inny. Twoim zadaniem jest określenie, która “inność” Ciebie pociąga najbardziej. Jest to kluczowa sprawa. Większość facetów o tym zapomina, lub co bardziej prawdopodobne, po prostu o tym nie wie. Przez to są skazani na dłuuuuugie poszukiwania wymarzonej kobiety.

Sekret 3 : Sekretne Miejsca Kobiet -jednym z najczęstszych pytań jakie słyszę jest: “Sensei, gdzie mam szukać kobiety dla siebie?” W tej części zdradzę Ci dokąd udać się w poszukiwaniu kobiety dla Ciebie.

Sekret 4 : Sekret Przyciągania Wzroku Kobiet – dowiesz się jak wyróżnić się z tłumu facetów i sprawić by kobieta uznała właśnie Ciebie za obiekt swojego zainteresowania. Jeśli się przyłożysz, to jesteś wygrany (mocne!)

Sekret 5 : Sekret Pierwszego Kontaktu- zdradzę Ci jak podejść do kobiety, tak aby uznała Ciebie za gościa, z którym warto pogadać. Jak sprawić byś został facetem godnym uwagi.

Sekret#6 Sekret Pewności Siebie- bolączka większości facetów. Często nawet najwięksi twardziele gdy mają podejść do kobiety, stają się przerażeni jakby zobaczyli dziewczynkę z filmu The Ring. Jeśli posiadasz widoczną (nie przesadzoną!) pewność siebie, to sukces masz już prawie zagwarantowany. Jest to umiejętność, którą wręcz musisz posiąść! W tym odcinku przekażę Ci jak to zrobić (ważne!)

Sekret#7 Sekret Rozmowy Z Kobietami – pokażę Ci jak rozpocząć rozmowę z wybraną przez Ciebie kobietą. Proste i skuteczne metody, pomagające nawiązywać nowe znajomości z kobietami

Sekret 8 Sekret Zdobywania Kontaktu – najczęściej pojawiające się pytanie w głowie większości facetów widzących seksowną dziewczynę: “jak zdobyć jej numer telefonu?”. Po tej części będziesz wiedział, jak sprawić by kobieta z przyjemnością dała Ci swój numer telefonu ( kluczowe)

Sekret#9 Sekret Spędzania Czasu Z Kobietami – poznasz rewelacyjny sposób na poznanie sposoby myślenia kobiet. Dowiesz się czego pragną kobiety, co możesz zrobić aby widziały w Tobie super faceta.

Sekret#10 Sekret Pierwszej Randki – dowiesz się gdzie zaprosić kobietę na pierwszą randkę, jak się zachowywać i o czym mówić, jak słuchać, by uznała Cie za interesującego, oryginalnego faceta.

ZOBACZ>>>

KOMENTARZE

Leave a Reply

Skip to content
%d bloggers like this:
Przeczytaj inne:
Kto szuka, ten znajduje

Rzeczywiście, kto szuka, ten najczęściej

Zamknij