Salon Optyczny Online Promocje i wyprzedaże

Salon Optyczny Online Promocje i wyprzedaże

Salon Optyczny Online Promocje i wyprzedaże

ZOBACZ>>>

Salony Optyczne Online sp. z o.o. to firma, której podstawowym obszarem działania jest sprzedaż oryginalnych soczewek kontaktowych, płynów pielęgnacyjnych i akcesoriów. Salony Optyczne Online powstały, by wyznaczać nowe standardy w jakości sprzedaży internetowej wyrobów z dziedziny kontaktologii oraz obsługi klienta.

Naszej oferty nie wyróżniają jedynie atrakcyjne ceny, co jest często spotykaną przewagą internetowej sprzedaży soczewek kontaktowych nad tradycyjnymi salonami optycznymi. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że przykładamy bowiem szczególną wagę do zadowolenia z zakupów Klienta, by czuł się on obsłużony z najwyższą starannością – co najmniej tak dobrze jak u naszych tradycyjnych pierwowzorów.

O realizację tak sformułowanej misji firmy dba profesjonalna kadra z ogromnym doświadczeniem w internetowej sprzedaży dóbr luksusowych, do których zaliczyć można soczewki kontaktowe i związany z nimi asortyment.

Sprzedajemy soczewki kontaktowe, płyny pielęgnacyjne i kosmetyki relaksujące do oczu, a także okulary przeciwsłoneczne. W naszej ofercie znajdują się produkty czołowych firm z branży optycznej – Bausch&Lomb, Johnson&Johnson, CibaVision, Alcon, CooperVision, Horien i wiele innych.

KOMENTARZE

Leave a Reply

Skip to content
%d bloggers like this:
Przeczytaj inne:
Prześcignąć swój czas. Kariera Ireny Szewińskiej od kulis Promocja

Prześcignąć swój czas. Kariera Ireny

Zamknij