Thermomix

Thermomix  

Czym jest Thermomix, jakie posiada funkcje, co można nim robić, jakie ma wymiary i dane techniczne

Cudowne roboty kuchenne o sympatycznej nazwie Thermomix są produktem szwajcarskiej firmy Vorwerk, która ten produkt wprowadziła na rynek w 1961 roku, rewolucjonizując kuchnię niejednej pani domu. W Polsce jego popularność jest ogromna, a od czasu premiery urządzenia pojawiło się już kilka udoskonalonych wersji na miarę XXI wieku.

Zaletą urządzenia jest to, że ono mówi nam dokładnie co mamy zrobić i w jakiej kolejności. Thermomix potrafi siekać, miażdżyć, smażyć, gotować i podgrzewać na parzę. Jego niezawodność kryje się w technologii i wysokiej jakości części, z których jest zbudowany. Nowsze modele mają wbudowany duży wyświetlacz i umożliwiają podłączenie do sieci WIFI, dzięki której mamy do wyboru ogromną ilość przepisów na pyszne, zdrowe i łatwe w wykonaniu dania. Dodatkową zaletą Thermomixa jest łatwość jego mycia. Po zakończeniu gotowania wystarczy nalać do niego trochę wody i kroplę płynu do naczyń, nastawić urządzenie na zaledwie kilka sekund i robot kuchenny jest już czysty!

Wielu użytkowników chwali go sobie właśnie za tę łatwość w obsłudze oraz możliwość znajdowania bardzo apetycznych dań łatwych w przygotowaniu. Aplikacja Thermomixa przygotowuje dla nas także listę zakupów z podziałem na odpowiednie działy, na których znajdują się produkty spożywcze, dzięki czemu oszczędzamy czas w supermarkecie.

Thermomix jest świetnym urządzeniem sprawdzającym się w każdej kuchni. Urządzenie można kupić taniej, niż się spodziewamy, dzięki czemu nasz wymarzony robot kuchenny może szybko zagościć w naszej kuchni bez finansowych wyrzeczeń!

JAK TANIO KUPIĆ THERMOMIX

 

Thermomix łączy 20 funkcji w jednej kompaktowej obudowie: waży, miesza, blenduje, emulguje, sieka, miksuje, rozdrabnia, mieli, ubija, wyrabia, roztapia, podgrzewa, gotuje, gotuje w niskich i w wysokich temperaturach, gotuje na parze, praży, dusi, karmelizuje, rumieni i gwarantuje wspaniałe efekty gotowania.

 

Nowe funkcje Thermomix

Fermentowanie

Sous-vide

Wolne Gotowanie

Mycie Wstępne

Tryb Podgrzewanie

Tryb Gotowanie jajek

 

Za pomocą dużego ekranu dotykowego masz dostęp do wszystkich funkcji i trybów gotowania oraz bezpośredni dostęp do platformy Cookidoo. Można tam znaleźć kilka tysięcy przepisów w języku polskim, wszystkie z funkcją gotowania z ustawieniami, która prowadzi użytkownika, krok po kroku, wyświetlając instrukcje na ekranie dotykowym urządzenia Thermomix.

TU KUPISZ THERMOMIX

Dane techniczne:

Silnik    

Bezobsługowy silnik reluktancyjny marki Vorwerk o mocy znamionowej 500 W

Prędkość obrotów płynnie regulowana od 100 obr./min do 10 700 obr./min (delikatne mieszanie 40 obr./min)

Specjalne ustawienie obrotów (tryb interwałowy) do przygotowywania ciasta

Specjalna funkcja zabezpieczająca: elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążaniem silnika

System grzewczy            

Pobór mocy 1000 W

Ochrona przed przegrzewaniem

Zintegrowana waga      

Zakres pomiarowy od 1 g do 3000 g z dokładnością do 1 g. Waga nie jest dostępna powyżej obrotów 4. W trakcie gotowania waży co 5 g.

Obudowa          

Wysokiej klasy tworzywo, przeznaczone do kontaktu z żywnością

Naczynie miksujące      

Wykonane ze stali nierdzewnej, ze zintegrowanym systemem grzewczym i czujnikiem temperatury

Pojemność maksymalna 2,2 litra

Procesor            

Procesor wielordzeniowy

16 GB pamięci Flash

1GB pamięci DDR RAM

Moc przyłączeniowa     

240 V

Maksymalny pobór mocy 1500 W

Wyciągany przewód o długości 1 m

Wymiary i masa (bez przystawki Varoma)          

Wysokość: 33,5 cm

Szerokość 33,3 cm

Głębokość 32,6 cm

Masa 7,7 kg

ZOBACZ OKAZJĘ>>>

KOMENTARZE

Leave a Reply