Yellowtipi

Yellowtipi

Yellowtipi

ZOBACZ>>>

 

Yellow Tipi to polska marka stworzona po to, by czynić świat dziecka bardziej niezwykłym. Nie ma do tego lepszego miejsca niż dziecięcy pokój. W końcu to najbardziej wyjątkowa kraina na świecie – pełna szczerych emocji, wielkich marzeń, niesamowitych historii i wspaniałych przyjaciół!

Yellow Tipi doskonale o tym wie, tak samo jak każdy rodzic pragnący wyczarować dla swojej pociechy magiczne, pełne ciepła i bezpieczne miejsce, w którym będzie mogło rozwijać swoje umiejętności, poczucie estetyki i wyobraźnię.

Z potrzeby kreacji tego wyjątkowego świata i chęci pomocy rodzicom, powstają nasze produkty. Dekorują i cieszą, a co najważniejsze łączą w sobie praktyczność oraz urocze wzornictwo. Wiążą się w serie, dzięki czemu dają możliwość stworzenia spójnego i stylowego pokoju dziecięcego. Znajdziesz tu kreatywne pomysły na gotowe aranżacje, miękkie i przyjemne w dotyku wyroby z tkanin, oryginalne dekoracje do pokoików oraz mnóstwo czułości!

KOMENTARZE

Leave a Reply

Skip to content
%d bloggers like this:
Przeczytaj inne:
Wniosek ubezpieczonego o wydanie zaświadczenia, czy pracodawca zgłosił informacje o wykonywaniu pracy w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze US-11

Wniosek ubezpieczonego o wydanie zaświadczenia,

Zamknij