ZINTEGROWANE OBOZY SPORTOWO – E-SPORTOWE

ZINTEGROWANE OBOZY SPORTOWO – E-SPORTOWE

ZOBACZ>>>>

 

Zapisz dziecko na obóz!

Obozy organizuje Leszek Kucharski, medalista Mistrzostw Świata w tenisie stołowym – Olimpijczyk, który posiada 15 letnie doświadczenie w organizacji obozów sportowych dla dzieci i młodzieży. E–sport to niezaprzeczalnie liczący się gracz w świecie współczesnej młodzieży, a my pragniemy, by dzieci mogły się rozwijać i dojrzewać w duchu zarówno pasji, jaką jest e – sport, jak i w duchu aktywności fizycznej, której korzyści dla rozwijających się młodych osób nie trzeba tłumaczyć.

Sport i e-sport

Pod czujnym okiem doświadczonych, aktywnych graczy i trenerów zgłębicie tajniki nowych i starszych tytułów. Na własnej skórze przekonacie się, jakie emocje towarzyszą prawdziwej grze, dowiecie się, co musicie zrobić, aby postawić pierwszy krok do kariery e-sportowca. Łącząc przyjemne z pożytecznym sprawimy, że poczujecie się jak na profesjonalnej scenie. Trenerzy zadbają o to, że spojrzycie na gry w inny sposób.

SPORT

Aktywność fizyczna potrafi pomóc oczyścić umysł i jest po prostu zdrowa, dlatego stawiamy na jej różnorodność. Zajęcia od piłki nożnej,poprzez pływanie aż po tenis stołowy zajmą wam czas na długie godziny. Aktywne spędzanie czasu, poza zdrowotnym aspektem może być także świetną zabawą w towarzystwie swoich rówieśników. W zdrowym ciele zdrowy duch, dlatego aby być w dobrej kondycji psychicznej, trzeba być w dobrej formie fizycznej!

Zapewniamy

noclegi w pokojach dwu i trzyosobowych typu studio (2 pokoje + łazienka)
wyżywienie (trzy posiłki dziennie)
multiboisko o sztucznej nawierzchni
wejście na Termy Warmińskie
wejście na park linowy
wyprawy na kąpielisko nad Jeziorem Wielochowskim
4 godziny dziennie e-sportu pod okiem fachowców – League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive, Fortnite i wiele innych
4 godziny dziennie aktywnie spędzanego czasu – piłka nożna, tenis stołowy, wycieczki rowerowe itp.
stanowiska komputerowe z pełnym wyposażeniem – profesjonalny sprzęt gamingowy dostarczany przez naszych sponsorów

KOMENTARZE

Dodaj komentarz